2418/184
Dansk maler, 19. årh.
Kystparti med et spadserende par. Usigneret. Olie på lærred. 30,5×43,5.
Mindre krakeleringer. Enkelte minimale retoucheringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag