2437/​890

Henning Nørgaard

Kvadratisk sofabord/sidebord med stel af palisander og plade af glas. Udført hos Komfort. 1960'erne. H. 38. L./B. 50.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Glasplade med flere kanthak.

I Aarhus
Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?