1946/287
Et par Charles X form stager af patineret og forgyldt bronze, kannelerede stammer på trepas fodstykker. 20. årh. H. 34 cm. (2).
Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019
Vurdering
Hammerslag
14 bud