2440/​71

Barok bord af egetræ, sarg med skuffer, balusterformede hvor imellem fodpanel. 18. årh. H. 85. L. 203. B. 79.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Synlige reparationer.

I Lyngby
Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?