2435/206
To Margretebægre af delvis forgyldt sterlingsølv. Svend Toxværd. Vægt 336 g. H. 6,5–9 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Den ene med bule på basen.
Fra
i
Vurdering
19 bud
13130 | ||
852306 (Autobud) | ||
13130 | ||
852306 (Autobud) | ||
13130 | ||
852306 | ||
13130 | ||
852306 (Autobud) | ||
13130 | ||
852306 (Autobud) | ||
13130 | ||
852306 (Autobud) | ||
179980 | ||
852306 | ||
899542 (Autobud) | ||
852306 | ||
899542 | ||
894940 | ||
179980 |