1824/987
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Komposition. Sign. Rob Jacobsen, 32/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 200×120. U.r.
Håndteringsmærker, herunder mindre folder.
Moderne kunst og design, 12. juni 2018
Vurdering
Hammerslag