2432/114
Et par væghængte barok putti af udskåret og mørkbejdset træ. 18. årh. H. 38. B. 40. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Afslag. Enkelt pynteliste mangler, men medfølger. Ormehuller.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag