2032/​269

Et par franske lysestager af bronze, balusterformede stammer opsat på runde fodstykker. 19. årh. H. 25. (2)

Den ene stamme loddet. Fodstykker trykkede. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

300 DKK

300 DKK
290 DKK
280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK