2032/​269

Et par franske lysestager af bronze, balusterformede stammer opsat på runde fodstykker. 19. årh. H. 25. (2)

Den ene stamme loddet. Fodstykker trykkede. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020

Vur­dering

1.000 kr.

Hammerslag

300 kr.

300 kr.
290 kr.
280 kr.
270 kr.
260 kr.
250 kr.