Foto endnu ikke klar
1033/​1036

Dansk maler, 19. årh.

To personer i samtale. Betegnet på bagsiden malet af Hans Smidth. Olie på papir, monteret på plade. 19×13. Uindrammet.

Mindre krakeleringer samt afskalninger.

Malerier, 18. august 2010

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag