2431/693
Ole Schwalbe (f. Brønshøj 1929, d. København 1990)
Komposition. Sign. Ole Schwalbe 87. På bagsiden nummereret 72/150. Serigrafi på lærred. 52×52.
Enkelte minimale overfladiske ridser.
Fra
i
Vurdering
880892 |