2043/104
Anglo-indisk vitrineskab af hardwood, svungen top, front med to låger. 18.-19. årh. H. 207. B. 143. D. 58.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Reparationer ved beslag. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag