1712/1695
En samling serveringsdele med skafter af sølv og sterlingsølv. Primært udført hos Cohr. 20. årh. (15)
Dette emne handles i fuldmoms
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Varia, 23. marts 2017
Vurdering
Hammerslag