1712/​1695

En samling serveringsdele med skafter af sølv og sterlingsølv. Primært udført hos Cohr. 20. årh. (15)

Dette emne handles i fuldmoms

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

Varia, 23. marts 2017

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK