2426/257
Ubekendt maler, 19. årh.
Parti med en fransk soldat siddende med en avis. Usigneret. Olie på malepap. 17,5×14.
Behov for let overfladerensning. Skade i højre side.
Vurdering
Hammerslag
902481 | ||
107749 (Autobud) | ||
902481 | ||
107749 |