2443/1234
Røgkvartsring af 14 kt. guld prydet med smaragdslebet røgkvarts. Vægt ca. 13,5 g. Front 16×21 mm. Str. 50.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Røgkvarts fremstår med ridser på top.
Smykker og Fashion, 23. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag
15 bud