2124/9065
“Kelly 32” taske af bordeaux læder med gyldne beslag, kort hank og tre indvendige lommer. Hængelås og nøgler medfølger. H. 23 x B. 32 x D. 12 cm.
Original dustbag medfølger. Stemplet K U
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag