2132/​636

Ioan Nemtoi (f. 1964)

Let ovalt fad af orange glas, dekoreret med slyngende liner i sort og grønt underfang, gul underside. Usigneret. L. 55. B. 51.

Dette emne handles i fuldmoms

Almindelig brugsslitage.

Moderne kunst og design, 10. august 2021

Vur­dering

1.000 kr

Hammerslag

340 kr

340 kr
320 kr
(Autobud) 300 kr
290 kr
260 kr
250 kr