2031/584
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
To kompositioner. Sign. EJ 85, særtryk 1/20 og 83, særtryk 8/20. Litografier i farver. Lysmål 52×39 og 50×34. (2)
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
19 bud