2120/315
Prismekrone med stel afmessing og bronze behængt med prismer i kæder. Louis XVI form, 19. årh. slutning. H. 85. Diam. 55.
Brugsslitage. Monteret til el.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud