1722/531
Vibeke Alfelt (f. København 1934, d. sst. 1999)
''Cirkus Drømmen''. Sign. Vibeke Alfelt, 1982 på bagsiden. Olie på lærred. 100×90.
Lærred bør strammes op. Minimale afskalninger.
Moderne kunst og design, 30. maj 2017
Vurdering
Hammerslag
10 bud