2014/814
Immanuel Ibsen (f. Skanderborg 1887, d. Göteborg 1944)
Opstilling med kande, krukke og frugt på et bord. Sign. monogram. Olie på plade. 50,5×60.
Behov for rensning. Mindre revner i pladen.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
21 bud