2138/969
Dansk møbeldesign
Et par sideborde med ben af massiv palisander, plader af laminat. H. 45. L. 70. B. 50. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Det ene bord med afslag.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag