1947/307
Leica kamera model nr. 102689. Leitz Elmar f=3,5 cm 1;3,5 objektiv. I læderetui.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. november 2019
Vurdering
Hammerslag