2425/​845

“Havdrengen”. Figurgruppe af patineret diskometal i form af dreng og fisk. Stemplet monogram Just A. Dessin 2114. H. 25.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag