1437/​220

C. M. Soya-Jensen (f. Odense 1860, d. København 1912)

Høstparti. Sign. Soya J 97. Olie på plade. 29×47.

Mindre afskalninger. Behov for rensning.

Ældre malerier og møbler, 8. september 2014

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

340 DKK

340 DKK
(Autobud) 320 DKK
300 DKK
(Autobud) 270 DKK
260 DKK
250 DKK