Foto endnu ikke klar
884/614
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Kontrastfuldt sceneri III”. Sign. på bagsiden Kvium 99. Olie på lærred. 90×70. Uindrammet.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og foto, 5. marts 2019
Vurdering
Hammerslag