2319/185
Værdighedsstav, udskåret træ ilagt perlemor. Salomon øerne. L. 100.
Proveniens: Ex. Gammel dansk privatsamling.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. maj 2023
Vurdering
Hammerslag