902/808
Berta Fischer (f. 1973)
Uden titel, ca. 2005. Usign. Gul akryl. 77×75×60.
Proveniens: Galerie Asbæk, København.
Malerier, skulpturer og grafik, 9. juni 2021
Vurdering
Hammerslag