2108/927
Teleskop standerlampe med stel af messing og sortlakeret metal. Plisseret skærm af hvid akryl. Model 340. Udført hos Le Klint. H. 103–157.
Stand
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
22 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||