1703/720
Dansk design
Et sæt på fem pendler af messing, heraf to med perforeringer. Udført og mærket hos Scandi-lamp, 1970'erne. H. 15. Diam. 13. (5)
Stand
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 17. januar 2017
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
26 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||