1320/628
Ib Eisner (f. København 1925, d. 2003)
Parti fra Dyrehaven med kapervogn. Sign. Ib Eisner. Olie på lærred. 35×41
Små overfladeskrammer.
Moderne kunst og design, 14. maj 2013
Vurdering
Hammerslag