2426/33
Et par nyrokoko stager af forgyldt og patineret bronze, støbte med rocailler og kæmninger, stammer prydede med putti. 19. årh.s slutning. H. 22 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Vurdering
Hammerslag
21 bud
931531 | ||
1092330 | ||
931531 | ||
1092330 | ||
931531 | ||
1092330 (Autobud) | ||
931531 | ||
1092330 (Autobud) | ||
931531 | ||
1092330 (Autobud) | ||
931531 | ||
1092330 (Autobud) | ||
931531 | ||
1092330 (Autobud) | ||
931531 | ||
1092330 (Autobud) | ||
931531 | ||
1092330 | ||
970565 | ||
1092330 | ||
931531 |