2426/​33

Et par nyrokoko stager af forgyldt og patineret bronze, støbte med rocailler og kæmninger, stammer prydede med putti. 19. årh.s slutning. H. 22 cm. (2)

Aldersrelaterede spor.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK

21 bud

931531 3.000 DKK
1092330 2.900 DKK
931531 2.800 DKK
1092330 2.700 DKK
931531 2.600 DKK
1092330 (Autobud) 2.500 DKK
931531 2.400 DKK
1092330 (Autobud) 2.300 DKK
931531 2.200 DKK
1092330 (Autobud) 2.100 DKK
931531 2.000 DKK
1092330 (Autobud) 1.950 DKK
931531 1.900 DKK
1092330 (Autobud) 1.850 DKK
931531 1.800 DKK
1092330 (Autobud) 1.750 DKK
931531 1.700 DKK
1092330 1.650 DKK
970565 1.600 DKK
1092330 1.550 DKK
931531 1.500 DKK