2249/652
Charlie Roberts (f. Kansas 1983, bor og arbejder i Oslo, Norge, New York og Los Angeles)
“FVK DVM SHIT”. Sign. CR 18. Akvarel på papir. Bladstørrelse 40×30. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design (udskudt), 8. december 2022
Vurdering
Hammerslag