2048/322
Fransk kommode af rosentræ og rodtræ, greb og beslag af forgyldt bronze, plade af broget marmor. Louis XV form. 20. årh. H. 85. B. 95. D. 46.
Enkelte ridser og mærker. Plade med reparation.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag