12034/​182

Ubekendt maler, 19.-20. årh.

Byport. Sign. Aug. Storm. Olie på lærred, klæbet på pap. Lysmål 34,5×25,5. Rammemål 45×36.

Ramme med patina.

Kunst, antikviteter & design, 20. august 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag