12034/182
Ubekendt maler, 19.-20. årh.
Byport. Sign. Aug. Storm. Olie på lærred, klæbet på pap. Lysmål 34,5×25,5. Rammemål 45×36.
Ramme med patina.
Kunst, antikviteter & design, 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag