2435/742
Wiliam Skotte Olsen (f. København 1945, d. sst. 2005)
Komposition med figurer, fugl og huse. Sign. VSO. Olie på lærred. 66×91.
Én reparation/lap på bagsiden. Ellers god stand.
Vurdering
819772 | ||
802374 |