2435/​668

Cirkulær skål af lertøj, dekoreret med løbeglasur i lyse, mørke og grønlige nuancer. Usign. 20. årh. H. 17,5. Diam. 34,5.

Almindelig brugsslitage.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?