2432/​1323

Chanel

“Reissue” taske af sort lakeret læder med gyldne beslag, dobbelt kædehank, en udvendig baglomme, fire indvendige lommer og bordeaux læderfor. H. 20 x B. 31 x D. 8 cm. Kædelængde dobbelt ca. 26 cm. Total kædelængde ca. 46 cm. Ca. 2006–2008.

Original æske, dustbag, authenticitetskort fra The Vintage Seasons og carte d'authenticité medfølger.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Nogle ridser på lås foran. Nogle ridser på for indvendigt, primært under flap. Alle mål er cirkamål.

I Lyngby
Vur­dering

30.000–35.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?