2439/​1567

Regency bibliotekstol af mahogni med fransk fletværk, spolehjul og sabots af messing, hynder betrukket med sort hestehår. England, 19. årh.s begyndelse.

Dette emne handles i fuldmoms

Ridser og mærker. Brugsslitage. Falmet.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?