12116/131
Ikon med fremstilling af Skt. Georg og dragen, på træpanel. 19.-20. årh. 20×15.
Mindre alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud