2427/506
Frimod Joensen (f. Sandur 1915, d. 1997)
Udsigt over en færøsk bygd. Sign. Frimod Joensen 1979. Olie på plade. 62×90.
Enkel plet ved øvre, højre side.
Vurdering
830118 | ||
287086 | ||
1129211 | ||
1125484 | ||
830118 |