1950/289
Christian Zacho (f. Grenaa 1843, d. Hellerup 1913)
Skovparti. Sign. Chr. Zacho 99. Olie på plade. 32×51.
Mindre afskalninger langs rammekant. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag
20 bud