1739/​811

Dansk keramiker

Cirkulært fad af stentøj dekoreret med krystalglasur. Utydeligt sign. H. 5,5. Diam. 33,5.

Let slitage.

Moderne kunst og design, 26. september 2017

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag