1739/811
Dansk keramiker
Cirkulært fad af stentøj dekoreret med krystalglasur. Utydeligt sign. H. 5,5. Diam. 33,5.
Let slitage.
Moderne kunst og design, 26. september 2017
Vurdering
Hammerslag