1747/​1630

12 servietringe af sølv. Udført hos E.L. Weilmann samt Hans Jensen & co. m.fl. 19.-20. årh. Vægt ca. 158 gr. Diam. 4–5. (12)

Dette emne handles i fuldmoms

Mindre buler, ridser og mærker. Hovedparten graveret. En ej stemplet. En med revne.

Varia, 23. november 2017

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag