2051/601
Gunleif Grube (f. Skála, Færøerne 1947)
To kompositioner. Begge sign. Gunleif, hhv. 90, 51/60 og 92, 9/60. Litografier i farver. Bladstørrelser 66×50. (2)
Moderne kunst og design, 15. december 2020
Vurdering
Hammerslag