2427/163
Vilhelm Bissen (f. København 1836, d. sst. 1913)
Tubal-Kain, verdens første smed. Sign. V. Bissen. Skulptur af patineret bronze. H. 28.
Minimale ridser og mærker.
Fra
i
Vurdering
15 bud
848160 | ||
936512 (Autobud) | ||
848160 | ||
936512 (Autobud) | ||
1063550 | ||
936512 | ||
848160 (Autobud) | ||
936512 | ||
848160 (Autobud) | ||
936512 | ||
848160 | ||
936512 (Autobud) | ||
848160 | ||
936512 | ||
834725 |