2439/​1819

Kai Lyngfeldt Larsen (f. 1919, d. 1976)

Sæt på 10 armstole med stel af kirsebær. Sæde betrukket med patineret, brunt skind. Udført hos Søborg Møbler. (10)

Dette emne handles i fuldmoms

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Skind med pletter, slitage og krakeleringer.

I Lyngby
Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

18 bud

1165128 5.500 DKK
909524 (Autobud) 5.000 DKK
1165128 4.800 DKK
909524 (Autobud) 4.600 DKK
1165128 4.400 DKK
909524 (Autobud) 4.200 DKK
1165128 4.000 DKK
909524 (Autobud) 3.800 DKK
1165128 3.600 DKK
909524 3.400 DKK
1165128 3.200 DKK
804508 (Autobud) 3.000 DKK
1165128 2.900 DKK
804508 (Autobud) 2.800 DKK
1165128 2.700 DKK
804508 2.600 DKK
998291 2.500 DKK
804508 2.400 DKK