2447/107
Svensk spejl i ramme af forgyldt og bemalet træ, udskåret med vase og bladværk. 19. årh.s begyndelse. H. 146. B. 68.
Vurdering
Hammerslag
899414 | ||
938938 (Autobud) | ||
899414 | ||
938938 |