2447/​107

Svensk spejl i ramme af forgyldt og bemalet træ, udskåret med vase og bladværk. 19. årh.s begyndelse. H. 146. B. 68.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

1.650 DKK

899414 1.650 DKK
938938 (Autobud) 1.600 DKK
899414 1.550 DKK
938938 1.500 DKK