1950/132
Samling på 22 brevpressere af glas dekoreret i farver med bl.a. blomster og fisk. 20. årh. H. 4–11. (22)
Let brugsslitage. Seks med mindre afslag i bunden.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag
12 bud