12022/192
Samling diverse grønlandske effekter bl.a. bestående af kajakmodeller, fangstredskaber og kamikker. 20. årh.
Alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud